Apie mane

Šis internetinis dienoraštis gimė iš meilės viskiui ir Škotijos kultūrai.

Mano viskio kelias prasidėjo labai netikėtai. Baigusi filologijos studijas Vilniuje, susikroviau lagaminą ir iškeliavau pasidairyti po Europą. Ši avantiūra prasidėjo nuo Škotijos, o tiksliau nuo mažos salos Vakarų Škotijos pakrantėje – Ailos. Kas tuomet, beveik prieš dešimtmetį, būtų galėjęs pagalvoti, kad tai bus ne tik mano kelionės po Europą pradžia, bet ir pabaiga.

Sakoma, kad kiekviena pabaiga reiškia kažko naujo pradžią. Avantiūrą po Europą netikėtai pakeitė nuotykis mažoje, vos 3500 tūkst. gyventojų, bet net 8 viskio daryklas turinčioje, Ailos saloje. Tuomet, pirmą kartą atvėrusi duris į Lagavulin daryklą, negalėjau numanyti, kad kalbėjimas apie viskį taps mano kasdienine duona. Šiuo metu dirbu ir dalinuosi savo aistra apie viskį su tūkstančiais viskio gerbėjų Caol Ila darykloje. Kaip ironiška, ne aš, bet Europa, visas pasaulis, dabar atvažiuoja pas mane.

Viskio dienoraštis yra atviras pokalbis apie tai, kuo gyvenu kiekvieną dieną. Čia rasite įvairių patarimų, įdomių istorijų apie viskio kultūrą ir viskio gamybą, ragavimo užrašus, pokalbius su įdomiais žmonėmis, kelionių akimirkas Škotijoje bei mano asmenines įžvalgas, pastebėjimus apie viskio ir Škotijos kultūras. Sveiki atvykę į mano viskio salą!